Mapování
Zavřít vyhledávání

Richard Wagner

Advokát a právník, "senior partner" AK Pokorný & Wagner.

JUDr. Richard WAGNER, advokát a právník, „senior partner“ AK Pokorný & Wagner. Specializuje se na obchodní a občanské právo, právo mezinárodního obchodu, právo duševního vlastnictví, nekalou soutěž, hospodářskou soutěž, veřejnou podporu, léčiva a arbitráž. Člen Asociace prostředníků a rozhodců ve věcech duševního vlastnictví.

(Zdroj: http://www.p-w.cz/…-wagner.html)

×

O projektu

Projekt Mapování si klade za cíl popsat uplynulých více než dvacet let v České republice. Jde především o vztahy a souvislosti mezi velkou politikou a velkým byznysem.

Podívejte se do počátků zrodu naší novodobé historie, kdy docházelo nejen k redistribuci velkého majetku, ale také k redistribuci moci a vlivu. Příběhy z minulých dvou desetiletí nás ovlivňují významným způsobem i v současnosti. V té době se utvářely vztahové sítě, které jsou stále aktivní. Chceme-li odpovědně přemýšlet o budoucnosti, pak je důležité znát naši minulost, a to i tu nedávnou.

Čtenářům a uživatelům webu předkládáme obecnou analýzu z veřejných otevřených zdrojů. Není to hodnocení minulosti, nýbrž zpráva o minulosti. Nejsme ani vyšetřovatelé, ani soudci, abychom někoho soudili a nejsme ani kněží, abychom někomu dávali rozhřešení. Předkládáme veřejnosti pouze koncentrovaný faktografický soubor velkých českých příběhů uplynulých dvou dekád.

Mapování pro vás připravuje Petr Havlík s týmem autorů za podpory Karla Janečka.

Zavřít