Mapování

Zpátky na úvod

Zavřít vyhledávání

Karel Komárek

Z Hodonína až na 1092. místo dolarových miliardářů na světě. Podívejte se, jak to dokázal.

Karel Komárek je jistě dobrá partie. Jeho bývalá manželka dostala za rozchod s ním údajně 900 miliónů korun. Je vlastníkem letounu Gulfstream G550 za více než miliardu korun. Je také sponzorem ruské KHL, což souvisí s jeho obchody s Gazpromem.

Začít číst

Ze života Karla Komárka

KKCG

Souboj titánů

Telekomunikace

Investice v Rusku a v zemích bývalého Sovětského svazu

Další podnikatelské aktivity

Karel Komárek a politici

Společnosti

O projektu

Projekt Mapování si klade za cíl popsat uplynulých více než dvacet let v České republice. Jde především o vztahy a souvislosti mezi velkou politikou a velkým byznysem.

Podívejte se do počátků zrodu naší novodobé historie, kdy docházelo nejen k redistribuci velkého majetku, ale také k redistribuci moci a vlivu. Příběhy z minulých dvou desetiletí nás ovlivňují významným způsobem i v současnosti. V té době se utvářely vztahové sítě, které jsou stále aktivní. Chceme-li odpovědně přemýšlet o budoucnosti, pak je důležité znát naši minulost, a to i tu nedávnou.

Čtenářům a uživatelům webu předkládáme obecnou analýzu z veřejných otevřených zdrojů. Není to hodnocení minulosti, nýbrž zpráva o minulosti. Nejsme ani vyšetřovatelé, ani soudci, abychom někoho soudili a nejsme ani kněží, abychom někomu dávali rozhřešení. Předkládáme veřejnosti pouze koncentrovaný faktografický soubor velkých českých příběhů uplynulých dvou dekád.

Mapování pro vás připravuje Petr Havlík s týmem autorů za podpory Karla Janečka.

Zavřít