Mapování

Zpátky na téma

Zavřít vyhledávání

Investice v Rusku a v zemích bývalého Sovětského svazu

Moravské naftové doly, jež spadají pod investiční skupinu KKCG Karla Komárka, se staly oficiálním sponzorem ruské KHL

7. září 2011, aktuálně.cz

Moravské naftové doly (MND) patřící do impéria miliardáře Karla Komárka budou sponzorovat Kontinentální hokejovou ligu. Informuje o tom internetový server aktualně.cz, podle kterého bude výše sponzoringu několik milionů eur.

×

O projektu

Projekt Mapování si klade za cíl popsat uplynulých více než dvacet let v České republice. Jde především o vztahy a souvislosti mezi velkou politikou a velkým byznysem.

Podívejte se do počátků zrodu naší novodobé historie, kdy docházelo nejen k redistribuci velkého majetku, ale také k redistribuci moci a vlivu. Příběhy z minulých dvou desetiletí nás ovlivňují významným způsobem i v současnosti. V té době se utvářely vztahové sítě, které jsou stále aktivní. Chceme-li odpovědně přemýšlet o budoucnosti, pak je důležité znát naši minulost, a to i tu nedávnou.

Čtenářům a uživatelům webu předkládáme obecnou analýzu z veřejných otevřených zdrojů. Není to hodnocení minulosti, nýbrž zpráva o minulosti. Nejsme ani vyšetřovatelé, ani soudci, abychom někoho soudili a nejsme ani kněží, abychom někomu dávali rozhřešení. Předkládáme veřejnosti pouze koncentrovaný faktografický soubor velkých českých příběhů uplynulých dvou dekád.

Mapování pro vás připravuje Petr Havlík s týmem autorů za podpory Karla Janečka.

Zavřít