Mapování

Zpátky na téma

Zavřít vyhledávání

Média

Motejlek.com: Oceláři v TV Barrandov utopili už miliardu, vstoupí do televize Libuše Šmuclerová?

Ceskamedia.cz, 13.10.2011

Od roku 2008 prodělala společnost Barrandov Televizní Studio už zhruba miliardu korun. Přesto se TV Barrandov díky omílání komunistických seriálů a agitek docela etablovala. Aktuálně po trhu běhá Tomáš Chrenek a televizi nabízí. Jeho cenové představy narazily například v Dejvicích. Nyní jedná s mírně stagnujícím vydavatelstvím Ringier Axel Springer CZ, v němž od jara zcela kraluje Libuše Šmuclerová.

×

O projektu

Projekt Mapování si klade za cíl popsat uplynulých více než dvacet let v České republice. Jde především o vztahy a souvislosti mezi velkou politikou a velkým byznysem.

Podívejte se do počátků zrodu naší novodobé historie, kdy docházelo nejen k redistribuci velkého majetku, ale také k redistribuci moci a vlivu. Příběhy z minulých dvou desetiletí nás ovlivňují významným způsobem i v současnosti. V té době se utvářely vztahové sítě, které jsou stále aktivní. Chceme-li odpovědně přemýšlet o budoucnosti, pak je důležité znát naši minulost, a to i tu nedávnou.

Čtenářům a uživatelům webu předkládáme obecnou analýzu z veřejných otevřených zdrojů. Není to hodnocení minulosti, nýbrž zpráva o minulosti. Nejsme ani vyšetřovatelé, ani soudci, abychom někoho soudili a nejsme ani kněží, abychom někomu dávali rozhřešení. Předkládáme veřejnosti pouze koncentrovaný faktografický soubor velkých českých příběhů uplynulých dvou dekád.

Mapování pro vás připravuje Petr Havlík s týmem autorů za podpory Karla Janečka.

Zavřít