Mapování

Zpátky na úvod

Zavřít vyhledávání

Tomáš Chrenek a Třinecké železárny

Byznys, politika a zábava – hezká symbióza. A pro případné zdravotní komplikace je tady Agel Tomáše Chrenka.

Třinecké železárny nezanikly a fungují. Tváří úspěchu je Tomáš Chrenek. Kde se vzal, tu se vzal. Filmové ateliéry, zámek v Kolodějích, VIP tribuny na tenisových zápasech, okázalé přátelství s celebritami. Byznys, politika a zábava – hezká symbióza. A pro případné zdravotní komplikace je tady Agel Tomáše Chrenka.

Začít číst

Ze života a byznysu

Třinecké železárny

Barrandovské ateliéry

Zdravotnictví

Média

Tomáš Chrenek a Stanislav Gross

Charita Zuzany Paroubkové

Martin Barták a Ivan Langer

Moravia Energo

Podpora Jana Fischera

O projektu

Projekt Mapování si klade za cíl popsat uplynulých více než dvacet let v České republice. Jde především o vztahy a souvislosti mezi velkou politikou a velkým byznysem.

Podívejte se do počátků zrodu naší novodobé historie, kdy docházelo nejen k redistribuci velkého majetku, ale také k redistribuci moci a vlivu. Příběhy z minulých dvou desetiletí nás ovlivňují významným způsobem i v současnosti. V té době se utvářely vztahové sítě, které jsou stále aktivní. Chceme-li odpovědně přemýšlet o budoucnosti, pak je důležité znát naši minulost, a to i tu nedávnou.

Čtenářům a uživatelům webu předkládáme obecnou analýzu z veřejných otevřených zdrojů. Není to hodnocení minulosti, nýbrž zpráva o minulosti. Nejsme ani vyšetřovatelé, ani soudci, abychom někoho soudili a nejsme ani kněží, abychom někomu dávali rozhřešení. Předkládáme veřejnosti pouze koncentrovaný faktografický soubor velkých českých příběhů uplynulých dvou dekád.

Mapování pro vás připravuje Petr Havlík s týmem autorů za podpory Karla Janečka.

Zavřít